Oferta pracy

Operator wózka widłowego/Sortowacz

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Kazimierza Wielkiego 23

Wschowa

Twój zakres obowiązków

  • ręczne sortowanie surowców na taśmie / demontaż sprzętu elektronicznego

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów, układanie palet

  • udział w pracach porządkowych zakładu

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • posiadasz aktualne uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych i wymianę butli z gazem

  • szukasz stałej i stabilnej pracy

  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

  • jesteś gotowa/-y do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

  • chcesz zdobywać nowe uprawnienia i pracować w branży recyklingu i gospodarki odpadami

To oferujemy

  • mowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody

  • profesjonalną i atestowaną odzież ochronną

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie medyczne, na życie, kartę sportową

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne