Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Widłowego

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

Inwestycyjna 8

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prace magazynowe z obsługą wózka widłowego polegające na sprawnym rozładunku i załadunku przesyłek na magazynie typu cross-dock
  • obsługa wózka widłowego
  • terminowy rozładunek i załadunek przesyłek wg. określonego harmonogramu
  • zapewnienie porządku w magazynie
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych UDT kat. I lub II WJO
  • doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego
  • nastawienie na pracę zespołową
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

Z NAMI ZADBASZ O:

STABILIZACJĘ FINANSOWĄ

• zatrudnienie na umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

• stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym odpowiadającym osiąganym wynikom

• terminowe wypłaty

• bony świąteczne

• wynagradzamy za polecenia pracowników

ZDROWIE

• dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty Multisport

• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

BLISKICH

• paczki z produktami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

• wyprawki pierwszoklasisty

• imprezy okolicznościowe, mikołajki, konkursy dla dzieci

• dodatek do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”

ROZWÓJ

• profesjonalne wdrożenie do pracy

• możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

• dofinansowanie do szkoleń językowych

oraz dobre samopoczucie, miła atmosfera i otwartość w relacjach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • paczki z artykułami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Operator Wózka Widłowego, Inwestycyjna 8, Sosnowiec