operator wózka widłowego

  • Sosnowiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś operatorem wózka widłowego, masz uprawnienia z UDT? Szukasz pracy w Sosnowcu? Świetnie. Poszukujemy pracowników do nowoczesnej międzynarodowej firmy produkującej plenerowe urządzenia rekreacyjne.

    Nr ref.: /213/02/2019/AW/36902
    Sosnowiec
    oferujemy
    • umowę o pracę tymczasową (możliwość przejścia w struktury klienta)
    • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie od 3000 zł brutto!
    • pracę w systemie dwuzmianowym
    • możliwość zdobycia doświadczenia (nie musisz go mieć, wszystkiego Cię nauczymy)
    • benefity pozapłacowe RANDSTADPLUS: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, zniżki do kina oraz sklepów
    zadania
    • obsługa wózka widłowego
    • prace magazynowe

    oczekujemy

    • uprawnień na wózki widłowe z UDT - Urzędu Dozoru Technicznego (warunek konieczny)
    • doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego mile widziane, ale nie wymagane
    • chęci i motywacji do pracy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47