Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego

DEFOR S.A.O firmie

  • Rolna 5
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DEFOR S.A.

Rolna 5

Śrem

DEFOR SA to jeden z największych generalnych wykonawców nowoczesnych elewacji w Polsce. Firma istnieje od 1990 roku, a jej akcjonariuszem jest francuska firma Groupe GOYER SA, która jest czołowym producentem fasad aluminiowo-szklanych
w Europie.

Tworzymy bezpieczne miejsca pracy, wspieramy w dalszej edukacji oraz dbamy
o rozwój osobisty każdego pracownika.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na nowe wyzwania, chcących zdobyć nowe doświadczenia, z zaangażowaniem do pracy, na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Załadunek oraz rozładunek towaru;
  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów i produktów do i z magazynu;
  • Właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu;

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Dyspozycyjność – praca w systemie II zmianowym  (w godzinach od 6.00 do 14.00, 14.00-22.00) .

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
  • Pakiet socjalny m. in.: wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne 2x w roku, karty MultiSport.

Dokumenty prosimy składać na adres:

DEFOR S.A. ul. Rolna 5, 63-100 Śrem,

lub klikając w przycisk Aplikuj
do dnia 08.11.2020

Ogłoszenie archiwalne