Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego

Klient Pracuj.plO firmie

  • Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • Obsługa regałów wysokiego składowania
  • Utrzymywanie porządku w magazynie zgodnie z wytycznymi i standardami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji sprzętu magazynowego

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym
  • Punktualność i dokładność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Przyuczenie

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego, Środa Wielkopolska