Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego - Staplerfahrer (m/w/d)

Rose Zeitarbeit GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace magazynowe z obsługą wózka widłowego i skanera, polegające na:

  • sprawnym rozładunku i załadunku towarów znajdujących się w magazynie

  • sprawnym lokowaniu produktów na magazynie

  • obsługa wózka widłowego

  • rozładunek i załadunek towarów w magazynie

  • lokowanie towarów w odpowiednich regałach, miejscach do tego przeznaczonych

  • zapewnienie porządku w magazynie

  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych UDT kat. I lub II WJO

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • Idealnie byłoby, gdyby dysponowali Państwo doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego wysokiego podnoszenia, ale nie jest to konieczne.

  • Dysponują Państwo podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego, ale nie jest to konieczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony

  • wynagradzamy za polecenia pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej

  • profesjonalne wdrożenie do pracy przez naszego Koordynatora

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

  • dofinansowanie do szkoleń językowych

  • Opieke polskiego koordynatora oraz Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Numer do kontaktu dla kandydatów:

0049 151 108 33 500

Rose Zeitarbeit GmbH jest rodzinna i nowoczesna firmą działającą od 1998 roku na niemieckim rynku. Firma zatrudnia pracowników w kilku oddziałach w Niemczech jak Neuss i Berlin.

Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie i stabilna prace z przyszloscia. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Przewiń do profilu firmy