Operator wózka widłowego

Exide Technologies S.AO firmie

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Swarzędz

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i największym Centrum Dystrybucji
w grupie w Europie. W Swarzędzu zatrudniamy ponad 50 pracowników zmotywowanych do tego, by na czas dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. Dzięki innowacyjnemu podejściu ciągle się rozwijamy.
W ubiegłym roku zrealizowaliśmy wysyłki do łącznie 28 krajów.
Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Cenimy ludzi pogodnych, systematycznych i uczciwych.
Dołącz do nas.
Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję!
Szukamy kandydatów na stanowisko:
(wózek widłowy powyżej 3 m)Numer ref.: Nr ref. DC/02/2020

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez pośredników
  • możliwość przyuczenia
  • premię regulaminową już po pierwszym miesiącu
  • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • preferencyjną ofertę PZU
  • pracowniczy program emerytalny już po przepracowaniu 24 miesięcy
  • program nagród jubileuszowych
  • dofinansowanie do karty multisport i inne benefity
  • premię świąteczną i wakacyjną

Jakie będą twoje zadania

  • praca na wysokim składowaniu z obsługą wózków
    podnośnikowych: czołowych, z wysuwanym masztem powyżej
    3 metrów
  • załadunek i rozładunek akumulatorów, opakowań i komponentów
  • kompletacja zamówień na podstawie zleceń przygotowania wysyłek
  • obsługa skanera
  • kontrola jakości parametrów końcówek biegunowych, wyglądu
    zewnętrznego akumulatorów
  • selekcja wadliwych akumulatorów
  • wykonanie testu napięcia spoczynkowego
  • konfekcjonowanie akumulatorów zgodnie ze specyfikacją montażową wyrobu
  • przestrzeganie przepisów BHP, p-poż. i ochrony środowiska na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy na wysokim składowaniu
  • uprawnienia UDT – II WJO
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie min. zawodowe
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia lub na adres:

Exide Technologies S.A.
ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Operator wózka widłowego, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES SA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia).

EXIDE..... makes job exciting

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy