Oferta pracy

Operator Wózka Widłowego

Change of Scandinavia SSC Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHANGE of Scandinavia to duńska firma produkująca bieliznę  Projektujemy, rozwijamy i wytwarzamy produkty pod marką CHANGE Lingerie, które są sprzedawane w wiodących salonach i domach towarowych w Europie i Kanadzie. Szybko się rozwijamy, posiadając ponad 300 własnych sklepów detalicznych. CHANGE of Scandinavia zatrudnia ponad 150 pracowników w Polsce i ponad 1500 na całym świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego centrum dystrybucyjnego w Szczecinie.

Zadania

  • Rozładunek i załadunek dostaw
  • Praca z dokumentami i skanerem,
  • Rozmieszczenie towaru na regałach wysokiego składowania
  • Wprowadzanie dostaw do systemu

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Praktyczna umiejętność kierowania wózkami widłowymi w  tym  wózkami wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracy logistyce magazynowej
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Profil Kandydata

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP
  • Samodzielność, dokładność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

  • Umowa o pracę w międzynarodowej, znanej i prestiżowej firmie w swojej branży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Program benefitów: Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie grupowe, dobra kawa
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dobra  atmosfera pracy w dynamicznym  młodym zespole.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś, wziąć udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść proszę w swoich dokumentach aplikacyjnych niniejszą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Change of Scandinavia SSC Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-753) przy ul. Żeligowskiego 4/6.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy