Operator wózka widłowego

Manpower CoREO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Operator wózka widłowegoNumer ref.: OWW/042/HAH

Zadania:

  • Nadzór nad działem opakowań (składowanie, pilnowanie stanów, dostarczania opakowań)
  • Obsługa wózka widłowego

Wyślij sms o treści ’MAGAZYN’ pod nr. 698 762 191, a oddzwonimy z Ofertą !

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego

Ostaszewo k. Torunia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną perspektywą długofalowej współpracy
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji, wdrożenia do pracy i zatrudnienia
  • Wolne weekendy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia,
  • Zwrot kosztów za dojazd do pracy z okolic
  • Przyjazną w atmosferę pracy
  • Dodatkowy urlop w dniu urodzin
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne