Oferta pracy

SEITO

Operator Wózka Widłowego

SEITOO firmie

3 4003 500 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • odbiór wyrobów z produkcji,

  • dostarczanie surowca na linię produkcyjną,

  • rozładunek surowca i lokowanie go na magazynie,

  • prace w gospodarce paletowej,

  • załadunek samochodów,

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • umiejętność pracy na wysokim składzie,

  • mile widziana umiejętność pracy ze skanerem w systemie obsługi magazynu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość innych form współpracy),

  • przyjazna atmosfera w zespole nastawionym na współpracę,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, paczek świątecznych, konkursów dla dzieci),

  • możliwość rozwoju dzięki uczestnictwu w szkoleniach,

  • oferta pracy skierowana dla Pań i Panów,

  • system pracy 3-zmianowy.

SEITO

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Przewiń do profilu firmy