Oferta pracy

Operator wózka widłowego

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Trzebnica

    Trzebnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00- 06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • transport surowców i gotowych elementów na terenie zakładu

  • obsługa wózka widłowego

  • obsługa wózka typu milk run

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • doświadczenia w pracy z użyciem skanera lub obsłudze wózka jezdniowego

  • punktualność i dbałość o jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 26,70 zł + premia wskaźnikowa do 825 zł brutto miesięcznie (od 1,62 do 4,91 zł brutto/h) + premia frekwencyjna 200 zł brutto

  • realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po 3-6 miesiącach

  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia

  • dogodną lokalizację fabryki: dobrze skomunikowana część Wrocławia, duży parking dla zmotoryzowanych

  • bezpłatne dojazdy dla pracowników z kierunków: Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Brzeg dolny, Wołów

  • przyjazną atmosferę pracy i system poleceń pracowniczych (700 zł brutto za polecenie pracownika)

  • dbałość o samopoczucie pracowników i bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin

  • dofinansowanie opieki medycznej w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w PZU