Operator Wózka Widłowego

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-11-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych zatrudni:
OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

  • odbiór wyrobów z produkcji,
  • logistyczna obsługa maszyn,
  • kontrola jakości przyjmowanego wyrobu na magazyn,
  • prace w gospodarce paletowej,
  • lokowanie wyrobu na magazynie,
  • załadunek samochodów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
  • niezbędne: dokładność, operatywność, rozwaga,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się