Oferta pracy

Operator wózka widłowego UDT

Manpower

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek

  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach

  • Przygotowywanie wysyłek do klientów

  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

  • Inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

  • Umiejętność obsługi komputera i skanera

  • Dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

  • Pracę na pełny etat

  • Wolne weekendy

  • Stabilną pracę od zaraz

  • Miejsce pracy: Legnica/ Gniewomierz

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy