Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego UDT

Job Impulse Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Logistyka towarów w części magazynowej
  • Wydanie komponentów na produkcję
  • Uzupełnianie raportów w komputerze
  • Praca z dokumentacją magazynową

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Aktualne badania sanepid lub gotowość do ich wyrobienia
  • Doświadczenie jako magazynier przy obsłudze wózków widłowych

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • System 3-zmianowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • Comiesięczna premia 300 zł netto na indywidualnej karcie płatniczej
  • Premia za polecenie znajomego do pracy
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów dla osób chętnych
  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • opieka dedykowanego specjalisty
  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Operator wózka widłowego UDT, Warszawa