Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego w Centrum Dystrybucji IKEA

  • Jarosty (pow. piotrkowski), łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FM Logistic Polska to oddział międzynarodowego organizatora rozwiązań logistycznych. Swoją działalność w Polsce firma rozpoczęła w 1995 roku. FM Logistic Polska zatrudnia ponad 3000 pracowników, posiada 10 centrów logistycznych, 15 magazynów przeładunkowych, dysponuje łącznie ponad 630 tys. m 2 powierzchni magazynowej oraz flotą ok. 2 tysięcy pojazdów.

    W ciągu 50 lat, firma FM Logistic stała się jednym z międzynarodowych liderów w dziedzinie magazynowania, transportu i pakowania. Jako niezależna i rodzinna grupa, jest uznawana za eksperta w obsłudze logistycznej klientów z sektora dóbr konsumpcyjnych, środków czystości i kosmetyków, artykułów przemysłowych oraz produktów ochrony zdrowia.

    FM Logistic jest obecne na 3 kontynentach i w 5 strefach biznesowych (Europa Zachodnia, Europa Środkowa, Europa Wschodnia, Azja i Ameryka Łacińska).

    Obecnie operator zatrudnia blisko 26 000 pracowników i osiąga przekraczające miliard euro przychody.
    Miejsce pracy: Jarosty (pow. piotrkowski)
    RZ/OWW/PJA/03/2018

    Oferujemy

    umowę o pracę
    świetną atmosferę
    w pracy
    możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    niezbędne narzędzia pracy
    karta Multisport
    opieka medyczna
    ubezpieczenie

     Jakie zadania przed Tobą?

    • wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
    • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących.

     Co pomoże Ci w realizacji zadań?

    • rzetelność, odpowiedzialność,
    • elastyczność (praca w systemie trzyzmianowym),
    • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Ługowej 30 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.