Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Operator wózka widłowego w magazynie

Maspex

  • Zielona 16, Olsztynek
    Olsztynek, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:system 4 brygadowy, 3 zmianowy
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Maspex

Zielona 16

Olsztynek

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dostaw, prawidłowe wydawanie towarów,

  • składowanie i obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją,

  • rejestrowanie dostaw i wysyłek w systemie,

  • sprawdzanie stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chęć zdobycia doświadczenia,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość awansu na Lidera,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na umowę o pracę​,

  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: nieograniczony dostęp do naszych produktów podczas pracy, ubezpieczenie na życie, SmartLunch- ciepły posiłek już od 1zł, wczasy pod gruszą, paczki na święta, prywatna opieka LUXMED, karta MultiSport, nieoprocentowane pożyczki pracownicze, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy