Oferta pracy

Żabka Polska

Operator Wózka Widłowego w Obszarze Chłodni

Żabka PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (poziom regałów 0-2),

  • transport materiałów po terenie magazynu,

  • obsługa skanera,

  • inwentaryzacja towaru,

  • kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • chęć dojazdu do Centrum Logistycznego znajdującego się w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, dodatek z tytułu pracy w niższych temperaturach, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),

  • nieodpłatne posiłki regeneracyjne (obiady pracownicze),

  • niezbędną odzież i obuwie robocze dostosowane do pracy w niższych temperaturach,

  • dodatek transportowy lub transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Tak się u nas pracuje