Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego

Klimas Sp. z o.o.

  • Wanaty (pow. częstochowski)

    Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego - transport wewnętrzny

  • dostarczanie komponentów do produkcji

  • załadunek maszyn

  • odbiór wyrobów gotowych z wyznaczonych stref na wydziale produkcji

  • obsługa skanera

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia wydane przez UDT

  • dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • darmowa nauka języków obcych

  • transport pracowniczy

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy