Operator wózka widłowego

  • Wieluń, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-22
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-04-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

    Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

    Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.
    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieluń

    Opis stanowiska:

    • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy
    • Przyjmowanie dostaw
    • Rozmieszczanie i układanie towaru
    • Dbałość o poprawny przebieg procesu

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia wózków widłowych
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (III WJO lub II WJO)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość zatrudnienia na umowę długoterminową
    • Darmowe dojazdy do pracy
    • Ubezpieczenie, pakiety medyczne, szkolenia zawodowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny. Można również porozmawiać z nami osobiście - zapraszamy do Działu ds. Personalnych na ul. Fabryczną 10.

    Administratorem danych jest Patrol Group z siedzibą w Kraków 30-694, Koszutki 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
    opisopis