Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzętu logistycznego

  • Rozładunek i załadunek

  • Dostarczanie komponentów na produkcję

  • Alokacja towaru na magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Gotowość i dyspozycyjność do zmianowej

To oferujemy

  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami zus lub umowę o pracę tymczasową (w zależności od lokalizacji)

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach

  • Program emerytalny PPK

  • Różne systemy pracy (1 lub 3 zmiany)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

Dlaczego My?

  • Lider w zatrudnianiu

  • Ambasador jakości

  • Przyjazna rekrutacja

  • Współpraca z największymi koncernami przemysłowymi

Zachęcamy również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.