Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

ELEKTROPOL-R JANOWSKI sp.j.

4 5005 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie dostawy do firmy po dokonaniu kontroli zgodności z zamówieniem i dostarczonym dokumentem. Identyfikację oraz znakowanie detali przy przyjęciu. Wstępną kontrolę jakościową oraz ilościową a także zważenie i odnotowanie w raporcie wagi poszczególnych detali klienta. Sumienne wypełnianie kart informacji przyjęcia towaru. Utrwalanie na zdjęciach każdej przyjętej dostawy. Tworzenie kart niezgodności przyjęcia. Wypełnienie raportu dziennego.

  • W przypadku braku zamówienia stworzenie własnego. Oznaczanie detali kolorowymi znacznikami i robienie zapisów użycia. Przygotowanie detali do procesów ( rozpakowanie , umieszczenie w pojemnikach).Odpowiednie zabezpieczenie własności klienta jak i ich opakowań. Obsługa i dbałość o wózek widłowy ( osoby posiadające uprawnienia ). Dbałość o porządek ogólny a w szczególności na swym stanowisku pracy. Wykonywanie poleceń przełożonych oraz przestrzeganie przepisów BHP, regulaminów oraz instrukcji wewnątrzzakładowych. Identyfikacja niezgodności w każdym z obszarów przedsiębiorstwa i informowanie o tym przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub podstawowe informacje związane z gospodarką magazynową

  • Podstawowa znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą wózka

  • Analityczne myślenie, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w centrum Wrocławia na dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

  • Możliwość uzyskania wysokich zarobków.

  • Kartę Benefit Multisport

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się elektrochemiczną obróbką stali nierdzewnej, obsługujemy m.in producentów wyrobów do przemysłu medycznego, spożywczego , motoryzacyjnego, budowlanego ale również artystów tworzących w stali.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika magazynu do obsługi wózka widłowego w zakresie przyjęcia i wydania detali.