Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego

HR|HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 700 brutto / mies.
  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Chcesz pracować przy innowacyjnym projekcie, w nowoczesnej, dużej Firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie otrzymasz realne szanse na rozwój swojej kariery?

Zobacz co możemy Ci zaproponować 😊

Będą czekać na Ciebie zadania związane z:

  • rozładunkiem palet z samochodów dostawczych
  • transportem komponentów do produkcji w obrębie magazynu
  • zapewnieniem utrzymywania porządku w obszarze produkcyjnym (standardy 5S)
  • dziennym monitorowaniem i raportowaniem wyników swojej pracy
  • kontrolą ilościową i jakościową przyjmowanych wyrobów

Zastanawiasz się, czego oczekujemy do Ciebie?

Wystarczy nam, że posiadasz uprawnienia UDT
i jesteś gotowy do pracy w systemie 4 – brygadowym (4 dni pracy – 4 dni wolne)

  • stabilna umowa o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • wynagrodzenie 4 700 zł brutto (dodatkowe dni pracy płatne 100%)
  • darmowy transport do pracy
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków w kantynie pracowniczej
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko starszego operatora
  • przyjazne i bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym środowisku produkcyjnym
  • możliwość korzystania z Platformy Benefitówek! Zbierasz punkty od pracodawcy i wykorzystujesz je na zakupy!
  • indywidualny proces wdrożenia do pracy

Jesteś zainteresowany?

Daj się poznać i wyślij do nas swoje CV 😊

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach – zadzwoń do naszej Kasi (tel. 664 037 902)
Rekomenduj też znajomych i zdobądź 400 zł za każde polecenie!!!

Ogłoszenie archiwalne