Oferta pracy

Operator wózka widłowego

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • odbiór wyrobów gotowych z wyznaczonych stref

  • zapewnienie bezpieczeństwa przewożonych towarów

  • obsługa skanera

  • obsługa systemów magazynowych

  • udział w procesie inwentaryzacji

  • przestrzeganie zasad BHP

  • dbałość o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w systemie 4- brygadowym (12- godzinne zmiany)

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT

  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie

  • miesięczny bonus do 15% (zależny od realizacji celów oraz frekwencji)

  • darmowy transport na wybranych trasach

  • dofinansowanie do pysznych obiadów w zakładowej kantynie

  • opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie za 1zł

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów zakładów produkcyjnych mostów infrastruktury społecznej i innych obiektów poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy