Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)
    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • odbiór wyrobów gotowych z wyznaczonych stref
  • zapewnienie bezpieczeństwa przewożonych towarów
  • obsługa skanera
  • obsługa systemów magazynowych
  • udział w procesie inwentaryzacji
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w systemie 4- brygadowym (12- godzinne zmiany)
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
  • miesięczny bonus do 15% (zależny od realizacji celów oraz frekwencji)
  • darmowy transport na wybranych trasach
  • dofinansowanie do pysznych obiadów w zakładowej kantynie
  • opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie za 1zł

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów zakładów produkcyjnych mostów infrastruktury społecznej i innych obiektów poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Operator wózka widłowego, Wykroty (pow. bolesławiecki)