Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego - wysoki skład

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa.

    Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej szukamy osób do pracy jako:

    Zadania:

    • załadunek/rozładunek towaru
    • obsługa wózka widłowego (wysoki skład 8 m)

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy magazynowej
    • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu
    • dyspozycyjność i chęć do pracy

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 4000 zł do 4200 zł brutto
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i 14-22
    • możliwości rozwoju
    • płatną przerwę co 2 godziny
    • świetną atmosferę!

    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.apvector.pl/rodo.htm

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.