Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego/ wysokiego składowania

  • Holandia region Venlo, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy  wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników  i kierujemy ich  do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.pl lub na https://www.facebook.com/seppeeters

    Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Holandia region Venlo
    Nr cer.1211

    Obowiązki:

    • przygotowanie zlecenia do transportu, załadunek i rozładunek sam. ciężarowych z art. spożywczymi (sery, ryby i inne)
    • właściwa realizacja powierzonych zadań
    • odpowiedzialność

    Wymagania:

    • doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania + certyfikat
    • dobra komunikatywna znajomość j. holenderskiego lub j. angielskiego
    • prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie na podstawie przepisów kodeksu pracy CAO
    • wypłaty tygodniowe
    • opieka Polskich koordynatorów
    • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe)
    • auto firmowe na dojazd z mieszkania do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

    lub kontakt z biurem:
    w Opolu – 77 442 75 75
    w Raciborzu – 32 41 47 193
    w Olsztynie 89 52 10 485

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U Nr 133 poz.883 z późn. zm).