Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

SPARO firmie

SPAR

Drukarska 42

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Z  pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które  służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Do naszego Centrum Logistycznego w Koninku poszukujemy osób, które z pasją, odwagą i otwartością podejmie wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji.

Jeśli rozpoznajesz siebie w tym ogłoszeniu, to bardzo chcemy, abyś już teraz wiedział,  że z radością czekamy na Ciebie! Zaaplikuj na stanowisko:

Bądź odpowiedzialny za:

  • Przyjmowanie oraz rozładunek towarów na terenie magazynu – przy pomocy wózka widłowego wysokiego składowania lub ręcznie
  • Załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych
  • Właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu oraz porządek na stanowisku pracy
  • Dbałość o powierzony sprzęt, m.in. wózek widłowy oraz skaner
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Inne zadania powierzone Ci przez przełożonego

Zapewnimy Ci to wszystko jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w logistyce lub w magazynie
  • Posiadasz aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź jesteś gotowy do jej wyrobienia)
  • Jesteś gotowy do pracy zespołowej w systemie 3-zmianowym, zahaczającym o weekendy
  • Masz zapał do pracy

Dołącz do nas i zyskaj:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą SPAR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki zmianowe + comiesięczne premie
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne vouchery na napoje
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne