Oferta pracy

Operator wózka widłowego wysokiego składowania

DACHSER Sp. z o.o. O firmie

  • Moszna-Parcela (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.)  oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Numer ref.: Nr ref: MAG-WS 571
Zadania na stanowisku:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie
  • praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury
  • dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • utrzymanie porządku w magazynie

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
  • uprawnienia UDT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka kultura osobista
  • kultura bezpieczeństwa pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera

Naszym pracownikom oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
  • premie frekwencyjne
  • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy w Dachser
  • atrakcyjny program dofinansowania posiłków
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczne karty podarunkowe i inne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dachser Sp. z o.o.(Sosnowiec 15b, 95-010 Stryków) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy