Operator wózka widłowego wysokiego składowania

  • okolice Ulm, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

    Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

    Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Niemcy

    Firma:

    Duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające kilkanaście oddziałów w Niemczech. Firma zajmuje się branżą logistyczną oraz prowadzi działalność usługową współpracując z firmami znanymi na całym świecie.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania powyżej 5m (bez komisjonowania)
    • układanie palet z towarami na regałach
    • przestrzeganie zasad BHP
    • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

    Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

    • posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe
    • masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata
    • znasz język niemiecki w stopniu podstawowym
    • praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

    Za zaangażowanie oferujemy Ci:

    • zapewniamy zorganizowany transport do pracy
    • gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę
    • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego
    • oferujemy stawkę godzinową 10,13€ oraz dodatek dzienny 15 - 23€ (w zależności od znajomości j. niemieckiego za każdy przepracowany dzień), a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi
    • oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania

    UWAGA: Oferujemy zwrot kosztów za dojazd do Niemiec dla osób, które rozpoczynają pracę jeszcze przed świętami i wyjeżdżają własnym autem!

    Jesteś zainteresowany?

    Masz więcej pytań?

    Zadzwoń!

    Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

    „Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.