Oferta pracy

Operator wózka widłowego z obsługą odwijaka

EURODRUK-POZNAŃ sp. z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Drukarnia zwojowa heat-setowa specjalizująca się w druku wydawnictw kolorowych: czasopism, suplementów, katalogów, folderów reklamowych.

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień zgodnie z wytycznymi;
  • Załadunek oraz rozładunek zamówień;
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy;
  • Dobra sprawność fizyczna;
  • Gotowość do pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zapewniamy szkolenie na stanowisku produkcyjnym –odwijak.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatny dowóz pracowników firmowymi busami;
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych;
  • Bogaty pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy