Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Widłowego z UDT

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
4 000–5 000
brutto / mies.
umowa zlecenie
24,00–34,00
brutto / godz.
  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stanowisk kontrolnych
  • Pobieranie i odstawianie kontenerów z magazynu
  • Prowadzenie raportów i księgowanie stanu magazynowego kontenerów

Podział czasu pracy

50%

Obsługa stanowisk kontrolnych

30%

Pobieranie i odstawianie materiału z magazynu

20%

Prowadzenie raportów i księgowanie stanu magazynowego

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany) w dni robocze oraz weekendy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w jeździe na wózku czołowym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne 4000-5000 PLN brutto na początek
  • Wzrost podstawowego wynagrodzenia wraz ze wzrostem kompetencji
  • Bogaty pakiet premiowy - nadgodziny, weekendy, nocki - dodatkowo premiowane
  • Zniżki na studia
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet szkoleń (możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji poprzez optymalnie dopasowany cykl szkoleń)
  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego
  • Wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę
  • Zdobycie doświadczenia w branży automotive (praca w międzynarodowym otoczeniu z wysokimi standardami w branży automotive)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Darmowy dojazd z centrum Wrocławia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

QSense - to firma, która świadczy swoim Klientom usługi w zakresie kontroli jakości i logistyki. Obsługujemy największych producentów z branży automotive na terenie Dolnego Śląska.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Operator Wózka Widłowego z UDT, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)