Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego z UDT

XBS Logistics S.A.O firmie

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Realizacja zamówień
  • Załadunek/rozładunek
  • Kompletacja
  • Sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Inne zadania powierzone przez przełożonego

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe  I WJO UDT
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Program emerytalny w całości finansowany przez Pracodawcę

Ogłoszenie archiwalne