Oferta pracy

Operator wózka widłowego z UDT

Gigroup - PLO firmie

4 6504 800 brutto / mies.
  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego z UDTNumer ref.: 2237

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie 4.650- 4.800 zł brutto (podstawa + premia)
  • Praca w systemie 4- brygadowym, 12- godzinne zmiany (2x dniowka, 2x nocka, 4 dni wolnego)
  • Benefity m.in. (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, premie na Święta)
  • Dofinansowanie do obiadow w kantynie pracowniczej
  • Darmowy transport: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia

Oczekujemy:

  • Uprawnień do obsługi wozka widłowego wydanych przez UDT
  • Doświadczenia w obsłudze wozka widłowego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Obsługa wozka widłowego w obszarze produkcji i magazynu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy