Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego z UDT

Randstad Polska Sp. z o.o.

24,50 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym, 4 brygadowym? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?

To oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Twój zakres obowiązków

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących

  • obsługa wózków widłowych

  • uzupełnianie produktu w maszynie

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do pracy hybrydowej (3 zmiany lub 4 brygady)

  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane

  • doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • stawka 24,50 zł/h brutto+dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym oraz dodatek za pracę w porze nocnej+ premia 100 zł - stawka 4850 zł brutto

  • umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)

  • stabilne warunki zatrudnienia + pełen pakiet benefitów

  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.)

  • możliwość przeszkolenia pracownika w celu zwiększenia kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt lub przesłanie SMS o treści MARS UDT na numer 501 324 965 oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy