Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego z UDT

Randstad Polska Sp. z o.o.

4 400 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Cały proces rekrutacyjny będzie prowadzony w całości zdalnie (telefoniczna lub video rekrutacja).

Twój zakres obowiązków

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,

  • obsługa wózków widłowych,

  • uzupełnianie produktu w maszynie,

  • prace porządkowe.

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie do 4400 zł brutto,

  • pełen pakiet socjalny, 50% dofinansowania na posiłki, deputat gum go żucia,

  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wprowadzające i doskonalące.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy