Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego z UDT

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
umowa zlecenie
2434 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stanowisk kontrolnych

  • Pobieranie i odstawianie kontenerów z magazynu

  • Prowadzenie raportów i księgowanie stanu magazynowego kontenerów

Podział czasu pracy
50%

Obsługa stanowisk kontrolnych

30%

Pobieranie i odstawianie materiału z magazynu

20%

Prowadzenie raportów i księgowanie stanu magazynowego

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, lub 22-6) w dni robocze oraz weekendy (możliwość pracy na dwie zmiany do wyboru)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT

  • Doświadczenie w jeździe na wózku czołowym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne 4000-4500 PLN brutto na początek

  • Wzrost podstawowego wynagrodzenia wraz ze wzrostem kompetencji

  • Bogaty pakiet premiowy - nadgodziny, weekendy, nocki - dodatkowo premiowane

  • Karta MultiSport w pakiecie Benefit

  • Pakiet szkoleń (możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji poprzez optymalnie dopasowany cykl szkoleń)

  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku i/lub weekendy na trzy zmiany: 6-14, 14-22, lub 22-6)

  • Wypłatę jednorazowej nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę

  • Zdobycie doświadczenia w branży automotive (praca w międzynarodowym otoczeniu z wysokimi standardami w branży automotive)

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Darmowy dojazd z centrum Wrocławia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

QSense - to firma, która świadczy swoim Klientom usługi w zakresie kontroli jakości i logistyki. Obsługujemy największych producentów z branży automotive na terenie Dolnego Śląska.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Przewiń do profilu firmy