Oferta pracy

Operator wózka widłowego z UDT

Gi Group

5 200 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego z UDTNumer ref.: 5093

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru

Oczekujemy:

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT
  • Książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie 5.200 zł brutto (podstawa + premia)
  • Darmowy posiłek w ciągu dnia
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w systemie 3- zmianowym

Ogłoszenie archiwalne