Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

ENGINEERING SERVICE POLAND sp. z o.o.

  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego -spalinowy czołowy Linde

  • Załadunki, rozładunki- zasilanie linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wymagane uprawnienia UDT !!!

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielna realizacji zadań

  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Stawka za godzinę pracy 26 zł brutto

  • Premia frekwencyjna ( miesięczna ) 200 zł brutto

  • System szkoleniowy

  • Odzież roboczą

  • Praca w systemie 2 zmianowym -od poniedziałku do piątku ( do końca roku 3 zmiany )

  • Dodatek za godziny nocne + 20 %

  • Możliwość pracy w weekendy - weekendy nie są obowiązkowe

  • Dodatek za sobotę + 50 %

  • Dodatek za niedzielę i święta + 100 %

  • Umowa zlecenie + pełny ZUS (opcja płatnego chorobowego)

  • Możliwość przejścia na umowę o pracę

  • Miejsce pracy Żory ul. Industrialna 5