Logo Pracuj.pl

Operator wózka wysokiego składowania

DSV ServicesO firmie

11 500–13 500
brutto / mies.
  • Gent, Brugia, Oevel, Puurs, Belgia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Zbieranie, kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie
  • Praca na skanerze
  • Kontrola zamówień

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiający swobodną komunikację w codziennej pracy
  • Masz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania
  • Masz chęć, duże zaangażowanie i jesteś w stanie podjąć pracę jak najszybciej
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i umiejętnością pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki - średnio 9 500 a 11 500 PLN/miesiąc netto (w tym stawka godzinowa, dodatki do dojazdów, bony żywieniowe)
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe)
  • W pełni wyposażone mieszkania/domy z bezpłatnym dostępem do Internetu
  • 200 EUR/ miesiąc netto, jeżeli zdecydujesz się na własne zakwaterowanie
  • Umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV
  • Gwarancję godzin (pełny etat)
  • Pracę na 2 zmianach dziennych
  • Dla chętnych możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Firmową odzież i obuwie

Zatrudnimy operatorów wózków wysokiego składowania w Belgii.

Nie musisz martwić się o zakwaterowanie - oferujemy bezpłatne mieszkania lub domy dla pracowników DSV!

Przez cały okres zatrudnienia wspiera Cię koordynator z Polski i na miejscu w Belgii.

Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy, zadamy kilka pytań, potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia. Pracę możesz zacząć już po 3 dniach od zaaplikowania!

Grupa DSV to jedna z czołowych firm w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie z siedzibą główną w Danii. Jesteśmy obecni w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Services | DSV Solutions | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV ISSC

DSV Services jest agencją pracy tymczasowej i rekrutacji. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jakie posiadamy obszarze TSL, rekrutujemy Kandydatów na stanowiska magazynowe w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech i Danii. Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów – operatorów wózków widłowych, magazynierów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie logistyki kontraktowej. Aplikuj i dołącz do nas!

DSV Services dostarcza pracowników do wewnętrznych dywizji grupy DSV, jak również Klientów zewnętrznych w całej Europie.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 17648 / Recognition number BE (temporary agency): 2258/U

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. SERV/BEL/OWWS/062022

Operator wózka wysokiego składowania, Gent, Brugia, Oevel, Puurs, Belgia