Operator Wózka Wysokiego Składowania / Błonie Pass

Rhenus Logistics S.A.

  • Milanówek

    Milanówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie i magazynowanie towarów za pomocą skanera i wózka wysokiego składu

  • Przygotowanie towaru na paletach do kompletacji za pomocą wózka wysokiego składu

  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózki wysokiego składu

  • Co najmniej 3 miesięczne doświadczenie w pracy na wózku widłowym

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność do pracy dodatkowej/sezonowej (praca w porach nocnych) w okresie od 01.10.2022 r. do 30.01.2023 r.

To oferujemy

  • Premię wydajnościową

  • Dodatek za dyspozycyjność

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego.

Dołączając do Rhenus Logistics S.A. będziesz brał/a udział w projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej ponad 40 000 metrów kwadratowych realizujemy operacje logistyczne B2C dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży retail. Magazyn znajduje się w miejscowości Pass /k . Błonia.​

Obecnie do oddziału w Passie /k. Błonia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy