Oferta pracy

Operator wózka wysokiego składowania (k/m)

EcoWipes

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego( wysokiego składu) lub czołowego w magazynie wysokiego składu

  • praca ze skanerem

  • wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcia, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja, wydanie i odbiór z produkcji) zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • współpraca z produkcją i innymi działami firmy

  • bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych

  • nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów

  • prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami

  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • elastyczność (praca w systemie trzyzmianowym)

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składu na wózkach RT z użyciem skanerów

  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy

  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

  • dokładności i sumienności w pracy

To oferujemy

  • oferujemy możliwość korzystania z firmowego transportu (wybrane miejscowości np. Płońsk, Nasielsk i wiele innych)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, karty sportowej

  • dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

  • wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje

  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

  • pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwości rozwoju i awansu

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety.

Przewiń do profilu firmy