Oferta pracy

Operator wózka wysokiego składowania

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • Ługowa 88, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

Ługowa 88

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9 m)

  • uzupełnianie zapasów w pickingach

  • lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje w regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia

  • kompletacja zamówień

  • praca przy użyciu scanerów oraz terminali voice

Nasze wymagania

  • doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Mile widziane

  • orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • przejrzysty system nagród

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywczy i specjalistyczne sieci handlowe), odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Zapewnia klientom pełne wsparcie w efektywnym zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. ID Logistics obsługuje w Polsce klientów w 16 centrach logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ponad 600 tys. mkw., posiada też 2 oddziały transportowe. Obecnie firma zatrudnia ok. 3500 osób. Siedziba główna mieści się w Katowicach. Dyrektorem Generalnym ID Logistics Polska jest Yann Belgy.

Przewiń do profilu firmy