Oferta pracy

Operator Wózka Wysokiego Składowania

Sonko Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Lokowanie towaru zgodnie ze wskazaniem systemu magazynowego,

  • Przyjmowanie i wydawanie surowców i wyrobu gotowego,

  • Prace załadunkowo – rozładunkowe,

  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie.

Nasze wymagania

  • minimum zawodowego wykształcenia,

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w zmiennym systemie czasu pracy,

  • doświadczenia w pracy na magazynie min. 1 rok,

  • uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych,

  • mile widziana znajomość komputerowych programów magazynowych.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego - system wewnętrznych awansów stanowiskowych,

  • finansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków,

  • kartę Multisport.