Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka z uprawnieniami UDT

KRX OUTSOURCING Sp. z o.o.

3 5505 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
KRX Outsourcing Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 17569

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do na stanowisko:

Opis stanowiska

  • rozładunki i załadunki przesyłek za pomocą wózka widłowego
  • transport towarów w magazynie
  • kompletacja zamówień
  • utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania stanowiska:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • chęć do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka typu reach truck i wózka czołowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste warunki współpracy
  • praca od poniedziałku do piątku;

Dodatkowo:

  • darmowy dojazd do miejsca pracy
  • premie frekwencyjne
Для нашего клиента ищем кандидатов на должность:

Работник склада

Основные обязанности:

  • работа со сканером
  • загрузка/выгрузка товаров на складе
  • прием и выдача товара

Мы предлагаем:

  • Стабильное трудоустроиство на основании трудового договора (umowa o pracę)
  • Работа пон. -пт + возможность работать в дополнительные часы
  • Заработная плата до 10 числа текущего месяца
  • Оформление всех необходимых документов для легального пребывания иностранцев
  • Опека координатора

Дополнительно:

  • Бесплатный транспорт до места работы
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę o dołączenie poniższej klauzuli do przesyłanych CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – KRX Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 59, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez KRX Outsourcing Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną KRX Outsourcing Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym KRX Outsourcing Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od KRX Outsourcing Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne