Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózków

  • Nałęczów, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    Producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka,
    Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:
    (praca sezonowa: luty-sierpień)
    Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie

    Główne zadania:

    • Rozładunek i załadunek towaru
    • Odbiór towaru z linii produkcyjnej i składowanie go w magazynie
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Przepakowywanie i inwentaryzacja materiałów
    • Przestrzeganie zasad BHP i dbanie o jakość produktu

    Od kandydatek/ów oczekujemy:

    • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych (dodatkowym atutem będzie praktyczna umiejętność ich obsługi oraz posiadanie doświadczenia w obsłudze wózków wysokiego składu)
    • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
    • Umiejętności współpracy w zespole
    • Podstawowej znajomości obsługi komputera
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarce magazynowej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy o pracę, na pełen etat, bezpośrednio przez Oddział Nestle Waters
    • Konkurencyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z funduszu socjalnego)
    • Atrakcyjne dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta
    • Możliwość zdobycia nagród finansowych za zgłaszane pomysły oraz za aktywności rozwojowe
    • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy - u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie jako operator wózka widłowego i poznać specyfikę funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego w praktyce