Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózków widłowych

Jupiter Uitzendbureau B.V.O firmie

  • Venlo, Holandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Osoby, które wyjadą do końca tygodnia - 1 tydzień mieszkania gratis

Dla naszego holenderskiego partnera zatrudnimy operatorów wózków widłowych.

Praca w Holandii – miejscowość Venlo.

Nasze wymagania

Wymagane odpowiednie uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych oraz komunikatywna znajomość języka obcego (dowolnego ze wskazaniem na angielski). Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Transport do Holandii z każdego miejsca w Polsce

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Dojazd do pracy

  • Pracę z zachowaniem obowiązujących zasad higieny

  • Wynagrodzenie na początek od 6000 zł – 10 000 zł netto na rękę. Po okresie próbnym ustalenie indywidualnych warunków płacowych.

Jupiter Uitzendbureau B.V.

Agencja Pracy Tymczasowej Jupiter to dwadzieścia PIĘĆ lat doświadczenia w rekrutacji. W związku z nowymi kontraktami poszukujemy systematycznie wielu operatorów wózków widłowych.

Przewiń do profilu firmy