Operator Wózków Widłowych

SEITOO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu.
Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów
serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług
osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.
OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCHNumer ref.: Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Załadunek i rozładunek bel papieru
  • Wydawanie papieru na tekturnice

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki medycznej (z dostępem do wielu specjalistów, poradni rehabilitacyjnych i lekarskich wizyt domowych), bony świąteczne i paczki dla dzieci
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpieczne środowisko pracy

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Punktualność, dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Niestraszna Ci praca w ruchu ciągłym ("czterobrygadówka")
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy