Oferta pracy

Operator wózków widłowych

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES SP. Z O.O.

Nowy Józefów 70

Łódź

Operator wózków
widłowych

Twoje zadania:

  • Praca na wysokim składowaniu
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Prace magazynowe (inwentaryzacja, wydanie towaru na produkcje)
  • Obsługa skanera

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie w pracy na wysokim składzie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym po 8 h (pon-pt)
  • Uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT – II WJO (warunek konieczny)
  • Wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy m.in.:

  • Dogodne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bez pośredników
  • Comiesięczny dodatek motywacyjny
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Dofinansowanie do posiłków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy