Oferta pracy

Operator wózków widłowych

Truvant Europe Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na wysokim składowaniu

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Prace magazynowe (inwentaryzacja, wydanie towaru na produkcje)

  • Obsługa skanera

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy na wysokim składowaniu – warunek konieczny

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym po 8 h (pon-pt)

  • Uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT – II WJO

  • Wykształcenie min. zawodowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę przez pracodawcę

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie oraz świadczenia socjalne

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Comiesięczny dodatek motywacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

  • darmowy transport do/z pracy

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami

3

Weryfikacja i wybór kandydatów

4

Kontakt z wybranymi kandydatami

Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.