Logo Pracuj.pl

Operator Wózków Widłowych

SEITOO firmie

  • Sandomierz
    Sandomierz, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu
  • Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

Nasze wymagania

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych – mile widziane uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym UDT)
  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, paczek na święta
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie zmianowym

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej,

której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Operator Wózków Widłowych, Sandomierz